Alessandra Ambrosio, "Teenage Mutant Ninja Turtles 2" ye katıldı

0
134

33 yaşındaki güzelliğin Casino Royale'da küçük bir selamı olmasına rağmen, son projesi büyük bir ekranda ilk rolünü belirleyecek.

E'ye göre! haber; Paramount Studios'un onayı, modelin geçtiğimiz hafta Madison Square Garden'da eşlik eden Will Arnett ile fotoğrafının çekilmesinden sonra geliyor. New York Knicks, Los Angeles Clippers ile karşı karşıya kalırken, bir film ekibi birlikte öpüşürken ve gülerek görülen çifti çekiyordu.

Bugün hızlı ileri, Ambrosio'nun kendisi ve Arnett'in karakterinin aşk ilgisini oynayacağını öğrendiğimizde. Sanırım bu romantik söylentileri ezebiliriz, çünkü her şey şimdi mantıklı!

IMDb'ye göre, bu model Will Ferrell ve Mark Wahlberg ile birlikte babasının Evi adlı bir komedide de oynamalı. Birinin önünde tam bir tabak varmış gibi görünüyor. Ambrosio taraftarları, podyumdaki çalışmaları için kahverengi bir güzellik yaşayabilir. Kendi mayolarını yarattığı ya da iç çamaşırında çok fazla ten gösterdiği olsun, Brezilyalı yıllar sonra sadık bir şekilde gelişti. Aslında, bu haftasonu The Grove'daki Simply Stylist LA etkinliğinde muhteşem olan herkese olan sevgisini gösterdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here